Nacházíte se zde: Úvod » Last minute ubytování a pronájem chat a chalup se slevou » Česká republika » Bílé Karpaty » Nezdenice

Hledat ubytování

Hledat ubytování
Vyplňte věk dětí

Filtrování výsledků

Typ objektu:

Slevy:

Vybavení objektu:
Oplocení:

Počet ložnic u chat a chalup:
Sport:
Koupání
Lyžování

Last minute ubytování a pronájem chat a chalup se slevou Nezdenice


Vyberte si z nabídky chat a chalup, které mají na některý z termínů slevu či last minute. Pro zjednodušení si vyberte měsíc, kdy chcete vyrazit a pak si rychle vyberete termín a zobrazí se nabídky, které v zadaném termínu maji slevu či last minute.

Termíny LAST MINUTE a SLEV:

červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden
Tento týden 14.6.2024 - 21.6.2024 15.6.2024 - 22.6.2024 22.6.2024 - 29.6.2024 29.6.2024 - 6.7.2024
Vaše kritéria:
1 objektů
FILTROVAT VÝSLEDKY
počet na stránce: řazení:
LM - 10%
Apartmán(y) Wellness apartmán Apawell Nezdenice
Wellness - vířivka
Ložnice
Relaxační lehátko v ložnici
Ložnice
Kuchyně
Wellness - vířivka
Wellness - sauna
Wellness
Wellness
Koupelna s toaletou
Sprchový kout

Hodnocení

8,7
Skvělé
dle 1 hodnocení
Zvíře
Internet Upřesnění
Vyžití pro děti
Bazén
Lyžárna/kolárna
Parkování Upřesnění
Povlečení Upřesnění
Oplocení Upřesnění
Max. kapacita:
4
Počet pokojů:
1
Apartmán(y) pro 4 osoby
REZERVOVAT
16 500 Kč 14 850 Kč Sleva 10%
zobrazeny objekty 1-1 z 1  

Nezdenice

Nezdenice

Malá obec, která se rozkládá po obou březích Olšavy na úpatí Bílých Karpat meziUherským Brodem a Bojkovicemi. Obec má 800 obyvatel.První zmínky o obci jsou z konce 15. století, kdy zde stávala tvrz a 4 dvory. V r. 1605 bylyNezdenice vypáleny Bočkajovci a podobný osud potkal obec v 17. století ještě několikrát. V18. století byl statek v držení Serényiů a později Kouniců. Od r. 1863 patřily Nezdenice kesvětlovskému velkostatku. Obyvatelé se živili jako zedníci, zvěroklestiči a počátkem 20.století byly v obci dokonce 2 kamenolomy.ZAJÍMAVOSTIKostel sv. Petra a PavlaTento kostel byl přestavěn v roce 1846, je to stavba na gotickém základě z konce 14. století.Presbytář je gotický.Pramen uhličité vody v NezdenicíchNa jižním okraji obce Nezdenice, nedaleko koupaliště, před kamenolomem, vyvěrá minerálnípramen, který je vzpomínán již v roce 1580. Pramen vývěrá z trubky, voda je uhličitá. Bylvyužíván pro zdejší lázně, které zanikly v roce 1887.Turistické zajímavosti v obci NezdeniceNedaleko koupaliště vyvěrá minerální pramen, který je vzpomínán již v r. 1580. Bylvyužíván pro zdejší lázně, jenž zanikly v r. 1887.Nezdenický lom se nachází nad místním koupalištěm a plní funkci zdroje vody jak pro totokoupaliště, tak pro místní sjezdovku. Předveším je ale místem přitahující výletníky a mladérybáře.V opuštěném andezitovém lomu na jižním okraji obce se již tradičně každým rokem konáFestiválek "Nezdenická skala". Jedná se o přehlídku divadelních aktivit pro děti.Několik místních charakteristických prvků Nezdenice odlišují od okolních obcí - romantickéjezírko uprostřed skal, lyžařský svah, areál s přírodním koupalištěm a možnost vycházek dolesů na úpatí Bílých Karpat kousek za obcí.Za příznivých klimatických podmínek k dispozici lyžařský svah s možností umělého sněhu.V letních měsících možnost koupání na koupališti, v průběhu roku slouží ke sportovnímuvyžití fotbalové hřiště.Na místě zámku ve středu obce stála gotická tvrz, která ve 14. století patřila vladykům zNezdenic. V česko-uherských válkách poslední třetiny 15. století byla zpustošena, ale pozdějiznovu obnovena. Cyklotrasa Bílé Karpaty60,5 km dlouhá trasa vedená převážně po místních komunikacích a nezpevněných polníchcestách umožňuje poznání památek Uherskobrodska, památek lidového stavitelství ajedinečné přírody Bílých Karpat.